• EFG BANK

Verva Street Racing 21 sierpień, 2010

Po raz pierwszy w samym sercu Warszawy fani sportowych aut mogli zobaczyć zmagania najszybszych maszyn.
Za kierownicą których zasiedli czołowi zawodnicy Verva Racing Team, wśród nich Szymon Ruta, który
jechal swoim Subaru Imprezą.

więcej ….

AirShow Radom 2010 1 lipiec, 2010

W sierpniu 2010 roku odbyły się VI edycja Air Show. Na terenie wojskowego lotniska w Radomiu miały miejsce największe w Polsce lotnicze pokazy w powietrzu z udziałem samolotów wojskowych i cywilnych z całego świata.
więcej ….

Motoemocje 19 czerwiec, 2010

W ramach dni miasta Radom zorganizowany zostal pełen motoryzacyjnych emocji pokaz z udziałem sportowych maszyn i znakomitej klasy kierowców.
więcej ….

Allegro Power 1 lipiec, 2008

Allegro Power 2008 to cykl imprez odbywających się w największych miastach Polski.
Pierwsza z nich miała miejsce w Łodzi, kolejne w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu.
Miłośnicy motoryzacji mieli niepowtarzalną okazję podziwiać jedne z najszybszych samochodów świata m.in.: Lamborghini Gallardo Spider, Lamborghini Superleggera, Lamborghini Murcielago, Ferrari F430, Porsche Carrera GT3, Porsche 911 Turbo, Porsche Cayenne Transsyberia 2008, czy Bentley Continental GT

więcej ….

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Radom 2008 7 styczeń, 2008

Organizatorami XVI Finału w Radomiu był Komenda Hufca ZHP Radom Miasto oraz redakcja „Echa Dnia”.
Podziękowania należą się Urzędowi Miejskiemu, który był głównym sponsorem koncertu finałowego. W trakcie którego wystąpiły radomskie zespoły muzyczne oraz rockowa grupa Dżewo z Warszawy. Gwiazdą imprezy byla znana w kraju i poza jego granicami kapela Paprika Korps z Opola, grająca muzykę typu heavy-reggae. Dodatkową atrakcją były przejażdzki sportowymi samochodami za kierwonicą których zasiedli radomscy kierowcy, a wśród nich Szymon Ruta.


więcej ….