Sponsorzy:

  • Polsat
  • Verva
  • Orlen
  • Radom
  • EFG BANK

Patroni medialni:

  • Czwórka
  • moto.pl

Telewizja Polsat

Pierwsza ogolnopolska Telewizja komercyjna, istniejąca od 1992 roku.
Dziś jest głównym kanałem wchodzącym w skład 13 kanałów: Polsat, Polsat HD, Polsat Sport,
Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat News,
Polsat News, TV Biznes, Polsat 2, Polsat JimJam.

Verva

Paliwa najnowszej generacji verva zostały stworzone z myślą o poprawie warunków pracy silnika w różnych warunkach atmosferycznych i przy zmiennym obciążeniu. Podwyższona zawartość dodatku myjącego zapewnia utrzymanie w czystości układu dolotowego, a wręcz pozwala na wyeliminowanie osadów powstałych podczas stosowania wcześniej paliwa nieznanego pochodzenia. Szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu Klientom produktów o stałej najwyższej jakości.

Orlen

Zawsze, gdy nas potrzebujesz.

Jedna z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmująca się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Orlen posiada największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie.

Radom

Radom to centrum techniki precyzyjnej, opartej na szczególnych predyspozycjach mieszkańców miasta, które w skrócie można nazwać przedsiębiorczością (inwencją). To miejsce, w którym panuje zdrowe podejście do pracy i życia. W taki sposób można opisać ideę Marki Radom. Funkcjonujący w Radomiu przemysł precyzyjny, obecność szkół o profilu technicznym to mocne i wiarygodne atuty konstytuujące gospodarczy profil miasta. Miasto atrakcyjne gospodarczo, kulturalnie, edukacyjnie, a także turystycznie

TV4

Stacja powstała w 2000r.  Telewizja adresowana do wszystkich ludzi młodych i czujących się młodo.

Moto.pl

Portal internetowy na wysokich obrotach. Jeden z czołowych Polskich portali motoryzacyjnych,
gdzie fani motoryzacji znajdą sporą dawkę bieżących wiadomości, testów aut, informacji o rajdach i wiele innych…

Polsat Sport

Jedna z wiodących stacji o profilu sportowym. Obecnie stacja posiada prawa do transmisji wielu rozgrywek, różnych dyscyplin. W trakcie sportowych rywalizacji przed ekranem zbiera kilka milionów fanów, by wspólnie kibicować swoim faworytom.

Superstacja

Stacja o profilu informacyjno- rozrywkowym. W ciągu ostatnich lat odnotowywuje szybki wzrost wśród kanałów informacyjnych, systematycznie poszerzając swój zasięg i zdobywając szeroką liczbę widzów.